Zamjenik šefa recepcije (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
28.02.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Valalta d.o.o. Rovinj
cesta za Valaitu Lim 7
OIB: 94300736117

Rovinj, 02.12.2021. godine

Uprava društva Valalte d.o.o. Rovinj objavljuje sljedeći

Oglas

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme za radno mjesto Zamjenika šefa recepcije Valalta d.o.o. Rovinj

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Potrebna znanja, iskustvo i vještine / uvjeti i prednosti prilikom zapošljavanja/
- VŠS/VSS ekonomskog ili hotelijersko-turističkog usmjerenja
- 3 godine radnog iskustva, od toga 1 (jedna) godina na
složenijim poslovima recepcionara — specijaliste ili pomoćnika šefa recepcije
- aktivno znanje barem 3 strana jezika poželjno njemački, talijanski i engleski jezik
- poznavanje recepcijskog programa Laserline (prednost)
- poznavanje sustava rada u chanell manager-a PHOBS za online booking (uvjet)
- napredna korisnička znanja MS Office paketa
- dobre organizacijske vještine, visok stupanj osobne efikasnosti i odgovornosti, te snalaženje u kriznim situacijama
- ljubaznost i gostoljubivost
- sklonost timskom radu
- probni rad u trajanju od 6 mjeseci

Napomene poslodavca

1. Zamolbe se zaprimaju od dana objave oglasa do 28.02.2022.

Podnositelji zamolbe mogu koristiti i obrazac "Zamolba" kojeg se možete preuzeti u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje — ispostava Rovinj, ili na ulaznoj recepciji naselja-kampa Valalta, Rovinj, cesta za Valaltu Lim 7.

U zamolbi priložiti presliku dokaza o završenom obrazovanju te popis poslova koje je obavljao/obavljala i u kojim tvrtkama

Ispunjeni obrazac zamolbe možete predati na ulaznoj recepciji kampa, uz potvrdu poslodavca da je vaša zamolba zaprimljena.

Ukoliko se kandidat pozove na posebna znanja / seminari, tečajevi i sl./ priložit će dokaz o tome.

2. Poslodavac može pozvati pojedine kandidate na razgovor u upravi društva.

3. Na svaku dostavljenu zamolbu poslodavac će odgovoriti u roku od 15 dana od dana završetka oglasa.

4. Za sva dodatna pitanja slobodno nam se obratite na:

Valalta d.o.o.
Cesta za Valaltu — Lim 7 52210
Rovinj
T: 052/804-800
E: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine