Zamjenik/ca voditelja proizvodnje

6 dana
ELEKTRODA ZAGREB, tvornica dodatnih materijala za zavarivanje d.d.
Kategorija:
Ostalo
Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
27.09.2019.
Mjesto rada:ZAPREŠIĆ, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:ELEKTRODA ZAGREB, tvornica dodatnih materijala za zavarivanje d.d.
Kontakt:pismena zamolba: Ruševje 7, 10290 Zaprešić e-mailom: ntusek@ezg.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: • usklađuje rad na proizvodnji elektroda i žica • po potrebi raspoređuje radnike • sudjeluje kod dogovora za redovito i izvanredno održavanje • sudjeluje kod izrade planova proizvodnje • sudjeluje kod kreiranja etiketa • sudjeluje kod izrade tehnološke dokumentacije • evidentira proizvedene količine poluproizvoda i gotove robe • kontrolira način izrade poluproizvoda i gotovih proizvoda • daje naloge za promjene režima rada u suglasnosti s voditeljem proizvodnje • razrađuje tehnološki proces za pojedinu operaciju posebno, na bazi tehničke dokumentacije novih i adaptiranih proizvoda • izrađuje tehnološku dokumentaciju za proizvodnju • proučava postojeće načine rada i predlaže nove u cilju optimalizacije proizvodnje • sudjeluje na uvođenju novih tehnologija i procesa rada • nadzorom i savjetom direktno sudjeluje u redovnom procesu rada • obavlja poslove ovlaštenika iz zaštite na radu u skladu s Pravilnikom o zaštiti na radu • strogo se pridržava mjera zaštite na radu • obavlja i druge poslove prema nalogu voditelja proizvodnje i održavanja • odgovara za savjesnost, ažurnost i točnost u izvršavanju radnih zadataka. Uvjeti: VSS strojarski fakultet, 1 godina iskustva, poznavanje rada na računalu, znanje engleskog jezika, poželjna vozačka dozvola B kategorije. Nudimo: - stimulativna primanja - mjesečne nagrade za rezultate - službeni mobitel - mogućnost napredovanja - radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 90 dana

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102819797

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare