WIG/TIG Zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
Oberhausen, Njemačka
Rok prijave:
20.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe njemačkog klijenta tražimo 2 (dvije) osobe za rad na poziciji:

Zavarivač WIG/TIG (m/ž)

Opis posla:
- izvođenje zavarivačkih i montažnih radova
- rad prema nacrtima i specifikacijama
- naknadna obrada zavarenih dijelova
- priprema materijala
- rad u skladu s tehničkim crtežima
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- Satnica od 16-20Eura (ovisno o struci i znanju)
- Ugovor na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno
- Pomoć kod pronalaska smještaja
- Inicijalni razgovor za posao na hrvatskom jeziku
- Osigurana visoko kvalitetna zaštitna odjeća i alat
- Plaćeni doprinosi socijalnog i mirovinskog osiguranja preko njemačkog poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- završena tehnička obuka za zavarivača
- iskustvo u WIG/TIG varenju
- važeći certifikat za zavarivača
- EU papiri-dokumenti
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje njemačkog jezika
- samostalnost u radu, pouzdanost

Početak rada: odmah

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.
Molimo kandidate koji ne mogu ići na rad minimalno 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju na oglas.
Angažirati možemo samo kandidate sa EU papirima.
Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku.

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B