Wellness terapeut / terapeutkinja  HZZ OGLAS

Marina
Rok prijave:
27.04.2023.

Mjesto rada:
MARINA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu i 1 mjesec
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
najava na telefon: 021 202000
mobitel: 098 1714403
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Obavljanje tretmana i masaža prema ugovorenim terminima,
Održavanje higijenskih standarda,
Rad na wellness recepciji (vođenje potrebne dokumentacije),
Uvjeti: Minimum godina dana radnog iskustva na istim poslovima,
Srdačan pristup prema klijentima,
Spremnost na dodatnu edukaciju i profesionalno usavršavanje,
SSS fizioterapeut, maser ili wellness terapeut,
Znanje engleskog jezika,
Što nudimo: motivirajuće, ugodno i poticajno radno okruženje,
mogućnost razvoja i napredovanja,
mogućnost cjelogodišnjeg rada,
osigurane obroke,
radnu uniformu,
mogućnost rada na određeno i neodređeno;
Lokacija rada: Hotel Marinus, Marina,
Vaš životopis, eventualne preporuke i srodnu dokumentaciju možete dostaviti na mail adresu: [email protected] Prijava za posao treba sadržavati životopis i kontakt podatke.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128843368
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje