Wellness terapeut/maser (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
11.03.2019.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Wellness terapeut/maser (m/ž) - Borik d.o.o.
Mjesto rada: Zadar

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Obavlja masaže i tretmane prema ugovorenim terminima
  • Pruža informacije o proizvodima i uslugama koji se koriste u Spa i Wellness centru
  • Osigurava higijenu i čistoću radnog prostora u Spa području
  • Brine o proizvodima, aparatima i pomoćnoj opremi koju koristi prilikom tretmana te ih nakon tretmana čisti i skladišti prema pravilima struke

PROFIL ZAPOSLENIKA:

  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • SSS medicinskog/kozmetičkog usmjerenja
  • Poznavanje osnova anatomije i fiziologije ljudskog tijela
  • Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • Fleksibilnost i odgovornost u radu

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi do 01.03.2019.

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com
Kontakt: Borik d.o.o., Majstora Radovana 7, 23 000 Zadar