Wellness recepcioner/ka

Mjesto rada:
Bale
Rok prijave:
15.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Vrši prijem, doček i smještaj gosta u Wellness centar hotela
• Vrši prodaju i rezervaciju tretmana i ostalih usluga u Wellness centru hotela
• Pruža gostima sve informacije i odgovara na upite gostiju o ponudama i uslugama Wellness centra hotela
• Informira goste o slobodnim terminima, uvjetima rezerviranja, otkazivanja rezervacije, procedurom određenog tretmana i načina korištenja prostora i opreme Wellness centra hotela ovisno o vrsti usluge
• Vrši unos u Hotelsko-informacijski sistem (HIS) informacije o rezervaciji tretmana i izdaje potvrdu o izvršenoj rezervaciji
• Predaje korisniku usluga potvrdu o zakazanim uslugama i tretmanima, ključ od prostora za presvlačenje te izdaje wellness set (papuče, ogrtač i ručnike)
• Prezentira i prodaje kozmetičke proizvode, u skladu sa procedurama i zahtjevima kupca, a u dogovoru sa Voditeljem/icom odjela, predlaže konkretne proizvode kupcima
• Vrši obračun i naplatu pruženih usluga prema utvrđenom cijenovniku ili ugovorenoj ponudi i dogovorenim načinom plaćanja
• Aktivno pomaže gostima pri odabiru tretmana i prodajnih artikala
• Komunicira s ostalim odjelima u svrhu točnosti zakazivanja termina za goste
• Prikuplja povratne informacije od gostiju u cilju unapređenja kvaliteta rada i usluge
• Izrađuje izvještaje o dnevnom prihodu prema vrsti usluge i načinu plaćanja i drugim zahtijevanim parametrima: struktura gostiju, pružene usluge prema vrstama, promet usluga prema vremenskim periodima i dr.
Posebne pogodnosti:
• Zasnivanje ugovora na određeno vrijeme radi povećanog opsega poslova tokom turističke sezone
• Radno okruženje u proaktivnom i ambicioznom timu
• Mogućnost profesionalnog razvoja i rad u stimulativnom okruženju
• Plaćeni putni trošak i topli obrok
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
• Poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Poželjni su završeni dodatni edukativni programi ili tečajevi
• Obavezno je poznavanje engleskog jezika
• Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
• Odgovornost, fleksibilnost i sklonost timskom radu
• Srdačnost i ljubaznost u komunikaciji s gostima
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B