Web shop administrator / web shop administratorica  HZZ OGLAS

EKO MEĐIMURJE dioničko društvo za energetiku, keramiku i opremu
Mjesto rada:
Šenkovec
Rok prijave:
28.02.2023.

Mjesto rada:
ŠENKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
WEB SHOP ADMINISTRATOR / WEB SHOP ADMINISTRATORICA
Opis poslova: održavanje i ažuriranje web shopa – promjena cijena, unos novih artikala, cijena, slika te uređivanje postojećih
komunikacija s kupcima – telefonski, e-mailom i putem društvenih mreža
sudjelovanje u praćenju i kreiranju sadržaja za web shop
izrada newsletera na tjednoj bazi
sudjelovanje u kreiranju i realizaciji SEO kampanja
suradnja s prodajom oko kreiranja promotivnih aktivnosti

Uvjeti: SSS/VŠS/VSS na području informacijskih tehnologija ili marketinga
minimalno 2 godine rada na istoj ili sličnoj poziciji
poznavanje engleskog jezika
MS Office - napredno korištenje
odgovornost u obavljanju radnih zadataka, samostalnost u radu i poštovanje zadanih rokova
posvećenost detaljima i organiziranost

Prednosti: poznavanje CMS-a, HTML-a, osnova web dizajna, Photoshopa
poznavanje osnova SEO optimizacije

Ukoliko Vam je želja pridružiti se našem timu, pošaljite nam svoj životopis i prijavu za posao na e-mail adresu [email protected].
Selekcija kandidata i razgovori za posao vršit će se po zaprimanju prijava kandidata stoga se prijavite odmah.
Molimo prijavitelje na natječaj da u svojoj prijavi za posao daju Izjavu o suglasnosti na obradu osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka te se izjasne da li su suglasni da se njihovi osobni podaci koriste isključivo za potrebe ovog natječaja ili i nadalje u slučaju potrebe za zapošljavanjem na otvorena radna mjesta.
EKO MEĐIMURJE d.d. Šenkovec, Braće Radić 37 40000 Čakovec www.ekocentar.net [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130098088
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje