Web Programer (m/ž)

Mjesto rada:
Bjelovarsko-bilogorska županija
Rok prijave:
25.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Web programer u razvojnom odjelu IN2trace d.o.o. (m/ž)

Opis posla

Razvoj i implementacija web aplikacija temeljenih na otvorenim tehnologijama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Kandidati moraju imati iskustva u sljedećim tehnologijama/jezicima:
• PHP
• HTML5
• CSS3
• JavaScript
• JQuery

Kandidati moraju imati aktivno znanje i iskustvo u razvoju web aplikacija.

Poželjno je da kandidati imaju iskustvo:
• MySQL
• neki od PHP frameworka
• AngularJS
• Bootstrap
• REST API
• Subversion

Nužni uvjeti:
• poznavanje LAMP okruženja
• poznavanje frontend tehnologija
• odgovornost, samoinicijativnost i predanost radu
• spremnost za rad u timskom okruženju
• kontinuirano učenje i usavršavanje
• engleski jezik u govoru i pismu

Prednosti:
• visoka stručna sprema tehničkog smjera (FER, FOI, PMF...)
• iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• iskustvo u razvoju .NET aplikacija

Nudimo:
• rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
• izazovan i dinamičan posao u ugodnom radnom okruženju na međunarodnim projektima
• mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
• suradnju s vrhunskim stručnjacima iz područja
• stimulativna primanja

Očekujemo komunikativnu i samoinicijativnu osobu koja bi se s puno entuzijazma pridružila našem timu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno