Vrtlar/vrtlarica  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: PALADA 88, BAŠKA
najava na telefon: 051 856133
mobitel: 099 8071331
pisana zamolba: Palada 88, 51523 Baška
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla:
zalijevanje, okopavanje, orezivanje, zaštita bilja uređenje zelenih površina: sakupljanje otpadaka, odvoz na sabirno mjesto, okopavanje i priprema tla za sadnju, sadnja, prihrana tla, raspoređivanje nasada po nazivima na određenim mjestima prema naputku voditelja održavanje stabala i grmlja - orezivanje, prorjeđivanje, rušenje, provjera vitalnosti i prihrana održavanje travnjaka – košenje, grabljanje i čišćenje vođenje evidencije kontrole sustava navodnjavanja u Odjel održavanja površina zelenila na radno mjesto „vrtlar“ - 1 izvršitelja/ica, na određeno vrijeme u trajanju od 6 (šest) mjeseci.
Riječi i pojmovi u ovom oglasu, koji imaju rodno značenje, odnose se jednako na muški i ženski rod, neovisno u kom rodu su navedeni.
Kandidati moraju ispunjavati uvjete za prijam na radno mjesto, kako slijedi: opće uvjete:
punoljetnost,
hrvatsko državljanstvo,
posebne uvjete:
stručna sprema: NKV/KV/NSS/SSS
radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima: bez iskustva

Uz pisanu prijavu obvezno priložiti: kratki životopis,
dokaz o državljanstvu - preslika osobne iskaznice ili putovnice ili vojne iskaznice (kao dokaz može se priložiti i domovnica),
dokaz o završenoj stručnoj spremi koja se u oglasu traži ukoliko ju kandidat ima (preslika).
dokaz o stečenom radnom iskustvu ukoliko ga kandidat ima ( preslika potvrde HZZMO),

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u oglasu. Dokazi se prilažu u neovjerenoj preslici, a, prije izbora, od kandidata će se zatražiti predočenje izvornika.
Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu, ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa, ne smatra se prijavljenim kandidatom, te će o tome biti obaviještena pisanim putem.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidat, koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.
Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz oglasa dostavljaju se na adresu:
TD BAŠKA d.o.o, Palada 88, 51523 Baška, s naznakom: “Oglas za prijam na radno mjesto”, putem mail adrese: [email protected] ili osobno u sjedištu Društva na adresi Baška, Palada 88, sve u roku od petnaest dana od dana objave oglasa kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područna služba Rijeka, Ispostava Krk.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131894368
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje