Vozač (ž/m)

Mjesto rada:
Prigorje Brdovečko
Rok prijave:
02.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Naš klijent je tvrtka Alphacan d.o.o., francuska multinacionalna kompanija koja se bavi proizvodnjom PVC profila za izradu prozora, vrata, kućnih programa i cjevovodnih sustava. U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo angažiranu i kompetentnu osobu za radno mjesto:

Vozač (ž/m)
Mjesto rada: Prigorje Brdovečko

Opis radnih zadataka:
- Dostava robe kupcima (Hrvatska/regija/Istočna Italija)
- Utovar i istovar robe
- Upravljanje viličarom.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Iskustvo na sličnim ili istim poslovima
- Vozačka dozvola C i E - kvalificirani vozač
- Dozvola za viličara
- Organiziranost
- Samostalnost
- Osnovno poznavanje i korištenje engleskog jezika

Ponuda našeg klijenta:
- Puno radno vrijeme
- Za vrijeme probnog roka ugovor na određeno, a nakon toga ugovor na neodređeno

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam pošaljete životopis i zamolbu na e-mail: [email protected] ili donjom Brzom prijavom najkasnije do 02.12.2016.

Za više informacija možete nas kontaktirati i na sljedeći broj telefona: 01/206-6268.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
C, E