Vozač / Vozačica viljuškara

Mjesto rada:
Terenski rad u EU
Rok prijave:
23.01.2018.
Plaća:
od 531 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
VOZAČ / VOZAČICA VILJUŠKARA na određeno vrijeme
Puno radno vrijeme

OPIS POSLA:
Traži se više radnika za rad u Zapadnoj Europi (Njemačka, Švicarska, Francuska) na poslovima vozača viljuškara na Velesajmovima.
Posao obuhvaća utovar -istovar robe s prednje ili bočne strane sa ručnim ili elektro dugom vilicom ili hubwagenom, pakovanje i skladištenje robe. Posao je unutar i van Velesajamske Hale. Posao je dobro plaćen – redovna plaća + terenski dodatak, osiguran smještaj i prijevoz, mogućnost napredovanja i potpisivanja ugovora na neodređeno vrijeme.

Kandidate molimo da svoje CV šalju isključivo na e-mail adresu: [email protected]
Posebne pogodnosti:
Placen prevoz, smjestaj i terenski dodatak.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
EU

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- iskustvo sa viljuškarom
- B kategorija
- dobra fizička kondicija
- pouzdanost
- poznavanje njemačkog jezika (engleski jezik)
- EU papiri
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina