Vozač / vozačica viličara  HZZ OGLAS

DUBRAVA KRIŽOVLJANSKA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 042 739770
mobitel: 099 8090405
Ostale informacije:
Opis posla: rad na viličaru i utovarivaču. Utovar i istovar paleta, elemenata i ogrjevnog drveta. Dovoz trupaca sa stovarišta na transportere, utovar i istovar trupaca šumarskom dizalicom.
Uvjeti: završeno obrazovanje za vozača/vozačicu viličara.
Poslodavac nudi plaću od 1.000 € /7.534,50 HRK (netto).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128386664
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.