Vozač/vozačica teretnog vozila u domaćem i međunarodnom prijevozu

7 dana
Poslodavac:
FANON društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
Kategorija:
Promet i transport
Mjesto rada:
Petrijanec
Rok prijave:
30.04.2018.
Mjesto rada:PETRIJANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija C Kategorija E
Poslodavac:FANON društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
Kontakt:mobitel: 099 2119840 e-mailom: davor.dubovecak@pehra.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: prijevoz stočne hrane teretnim vozilima od 7,5 t do 25 t, u domaćem i međunarodnom prijevozu - Slovenija, Mađarska, BiH, Austrija. Uvjeti: - prednost kvalifikacija za vozača/icu teretnog vozila, ali nije uvjet - prednost KOD 95, ali nije uvjet - C, E kategorija - u obzir dolaze i osobe samo sa C kategorijom uz mogućnost financiranja doškolovanja od strane poslodavca - radno iskustvo prednost, u obzir dolaze i osobe bez iskustva kao naučnici - dodatna znanja: poznavanje hidraulike - strani jezik: engleski ili njemački za osnovnu komunikaciju. Probni rad.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91847885

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare