Vozač / vozačica - prodavač / prodavačica

10 dana
Poslodavac:
BARTOLO TRADE, D.O.O. ZA TRGOVINU I PRUŽANJE USLUGA
Kategorija:
Promet i transport
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
03.05.2018.
Mjesto rada:SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:BARTOLO TRADE, D.O.O. ZA TRGOVINU I PRUŽANJE USLUGA
Kontakt:e-mailom: bartolotrade@net.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: obilazak cvjećarni na području od Zadra do Dubrovnika, isporuka i prodaja cvijeća Posebne pogodnosti: službeni automobil, stimulativna primanja Uvjeti: odgovorna, komunikativna i vedra osoba spremna na svakodnevnu prodaju našeg asortimana te svakodnevnu komunikaciju sa našim postojećim i potencijalnim kupcima Poželjno radno iskustvo u prodaji. Potrebne su 3 godine vozačkog iskustva.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91527143

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare