Vozač/vozačica lakog dostavnog vozila  HZZ OGLAS

CENTAR TEHNIKE d.o.o. za trgovinu
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Ujutro vozač zaprima dostavnice s popisom uređaja koje treba dostaviti, utovara robu s ostalim djelatnicima u skladištu. Uz dostave koje kupac obavlja ne određenom području, dostavlja robu i u našu poslovnicu (poslovnice se nalaze u Osijeku, Valpovu, Đakovu, Našicama, Slavonskom Brodu, Belom Manastiru i Vukovaru). Dnevno se prelazi između 50 km - 250 km po lokalnim magistralnim putevima u Peugeot Boxer vozilima (2022. god.). Jednom tjedno se ide u Zagreb (računaju se svi provedeni sati na putu i dnevnica za službeni put). Drugi dan, nakon Zagreba, vozač ima slobodan dan.
Poslodavac nudi: Predviđena plaća: 933 Eura Radno vrijeme od 8h-16h. Svaka druga subota je radna.
Uvjeti: Kandidati moraju biti informatički pismeni jer se zadaci dodjeljuju putem aplikacija a koristimo i tablet (aplikacije izračunavaju optimalnu rutu, upute dobivate kroz sustav, označavate dostave kao dovršeno itd.). Evidencija radnog vremena vodite sami prijavljivanjem preko mobilnih uređaja. Za dostavu proizvoda se koriste samohodna kolica (samohodna električna kolica za dostavu proizvoda po stepenicama).
Pozivamo zainteresirane kandidate da pošalju životopis i zamolbu na navedenu mail adresu:
[email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130719977
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje