Vozač viličara (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Solin
Rok prijave:
26.04.2019.

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahtijeva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim tvornicama u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji i Mađarskoj zapošljavamo više od 2900 djelatnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, poticanje suradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim i proizvodnim procesima koristimo najsuvremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

VOZAČ VILIČARA (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb, Solin

Opis posla
  • Preuzimanje robe i materijala iz skladišta
  • Označavanje i predaja proizvedene količine u skladište
  • Skupljanje i sortiranje škarta
  • Pripremanje i kontroliranje ispravnosti viličara
  • Ispunjavanje potrebne dokumentacije
Uvjeti
  • SSS
  • Poželjno znanje rada na računalu
  • Položen ispit za vozača viličara
Nudimo
  • Motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
  • Planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima

Volite timski rad i ostvarivanje zajedničkih ciljeva?
Želite napredovati i dokazivati se na poslu?
Inovativni ste i proaktivni?

www.adplastik.hr

Priložite svoj CV i pošaljite prijavu na e-mail
[email protected] do 26. 04. 2019.