Vozač teškog motornog vozila (m/ž)

Dubrovnik, Poreč, Pula, Rijeka, Split, Šibenik, Zadar, Zagreb
Rok prijave:
20.07.2023.

VELPRO - Vozač teškog motornog vozila (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • prijevoz robe službenim dostavnim vozilom (iznad 7,5 tona nosivosti) do veleprodajnih kupaca
  • utovar i istovar robe
  • briga o preuzetoj robi i ambalaži te popratnoj dokumentaciji
  • odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme

Od tebe očekujemo:

  • SSS/KV vozač motornog vozila
  • 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • vozački ispit C kategorije
  • prednost: kartica vozača za digitalni tahograf, KOD 95
  • odgovornost u prometu i rukovanju robom, urednost, kolegijalnost

Nudimo ti:

  • ugodnu radnu atmosferu u prijateljskom okruženju
  • atraktivne stimulacije ovisno o radnom učinku
  • priliku za stalno zaposlenje
  • mnoge pogodnosti tijekom cijele godine poput božićnice, uskrsnice, dara za djecu, regres, itd.