Vozač teretnog kamiona (m/ž)
[Osnabrück, Njemačka]

Opis posla:
Najlakši mogući vozački posao: vozi se isključivo po Njemačkoj sa maksimalnim turama do 500 Km. Utovar odnosno istovar su nepostojeći, dakle posao se svodi na vožnju i razmijenjivanje prikolica/kontejnera bez ikakvih fizičkih napora. Posjedujemo apsolutno novi vozni park sa Mercedes i MAN kamionima.

Početna plata je 1.900 Eura Brutto, plus Netto dnevnice između 24 i 36 Eura, zavisno da li želite voziti danju ili noću, u okolici ili duže ture, mnogi bonusi i povlastice. Netto zarada u svakom slučaju preko 2.000 Eura.

Uvjeti:
Očekujemo vozačku dozvolu CE kategorije, COD95, karticu vozača, ADR poželjan (preuzimamo troškove) zbog boljih tura i veće zarade. Možete početi odmah ili kada želite.
Poznavanje njemačkog nije potrebno, imali biste prevodioca na hrvatski jezik.

Nudimo neograničen radni ugovor, stan, plaćenu obuku, 25 dana plaćenog odmora, plaćene letove kući svaka 2 mjeseca na 2 tjedna, uplaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje, dječiji doplatak ukoliko imate djecu.

Molimo prijavite se putem Brze prijave, na dolje navedeni e-mail ili putem telefona.

Holger Forstmann Transporte GmbH & Co. KG
Gärtnerweg 14, 49504 Lotte, Deutschland
E-mail: z.kirlic@forstmann-transporte.de
Tel.: 0049 541 911 901 - 60
www.forstmann-transporte.de

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare