Vozač teretnih motornih vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Pojatno
Rok prijave:
30.11.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Špoljar Transport d.o.o. je vodeća obiteljska tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za prijevoz vozila koja je partner najvećim svjetskim proizvođačima vozila. Posjeduje više od 130 voznih jedinica za prijevoz automobila, kamiona, cerade, te hladnjače.

Tražimo djelatnike za sljedeće radno mjesto:
• vozače teretnih motornih vozila – 20 izvršitelja (zbog povećanog obujma posla)

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/KV vozač - obavezna C i E kategorija;
• radno iskustvo u djelatnosti autotransporta (prednost, ali nije uvjet);
• spremnost na timski rad u dinamičnom okruženju
• KOD 95 (prednost, ali nije uvjet - postoji mogućnost ishodovanja istog)

Što nudimo?
• ugovor na neodređeno
• Euro VI kamioni (Mercedes, MAN)

Uz prijavu je potrebno priložiti:
• kopiju dokaza o ispunjavanju uvjeta (vozačka dozvola),
• dokaz o državljanstvu jedne od zemalja EU (hrvatsko npr.)
• potvrda o nekažnjavanju,
• kratak životopis s adresom i telefonom.

Prijave se primaju putem kontakt telefona: 098 302 882 ili prijavom na mail [email protected].
Vozačka dozvola:
B, E