Vozač teretnih kamiona C/E s tandem prikolicom (m/ž)

Mjesto rada:
Lotte, Njemačka
Rok prijave:
05.11.2022.
Plaća:
od 2 389 € do 2 787 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo vozače teretnih kamiona: Poželjno iskustvo sa zamenljivim kasetama / koferima / kontejnerima / sanducima, ali nije neophodno jer nudimo kompletan i plaćen trening na maternjem jeziku.

Šta očekujemo:
- Vozačku dozvolu C/E kategorije
- COD95
- Taho karticu
- ADR Licencu (nije obavezna, mogućnost obuke u Njemačkoj, troškove preuzima firma)
- Najmanje godinu dana radnog iskustva

Šta nudimo:
- Stalni radni odnos
- Smeštaj obezbijeđen
- Plaćenu obuku
- 25 dana plaćenog odmora godišnje
- na svakih 8 radnih nedelja dve nedelje odmora sa plaćenim letovima kući
- Uplaćeno zdravstveno, penziono i socijalno osiguranje, prijava u poreznoj upravi kao i prijava za dječiji doplatak (ukoliko imate dijecu)

Dodatne Informacije:
- Plaća iznosi: 2.400 – 3.000 Eura
- Preuzimamo troškove prvog dolaska u Njemačku.
- Plaćamo bonus od 750 eura prilikom zapošljavanja.
- Plaćamo bonus od 150 eura ako vikendom vozači moraju da spavaju u hotelima, motelima.
- Apsolutna podrška u svakom trenutku na maternjem jeziku u firmi.

Kontakt:
Telefon: +49 1514 0012 896
E-Mail: [email protected]
Posebne pogodnosti:
Plaćena obuka, plaćen trening, Bonusi itd...
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- Vozačka dozvola C/E kategorije
- COD95
- Taho kartica
- ADR Licenca (nije obavezna, mogućnost obuke u Njemačkoj, troškove preuzima firma)
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
C, E
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina