Vozač tegljača (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.10.2021.
Plaća:
od 1 593 € do 1 991 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo vozače na puno radno vrijeme s C+E vozačkom dozvolom te kodom 95 za vožnju tegljača s Mega poluprikolicama.
Prijevoz će se odvijati uglavnom između Hrvatske i Mađarske.
Rad se sastoji od utovara svaki dan (PON-PET) na istoj lokaciji (skladište naših kupaca) te dostave na naše skladište u Zagrebu.
Dobiti ćete priliku voziti potpuno novi LNG tegljač s mega poluprikolicama.

Glavne odgovornosti:
• obavljanje svakodnevne provjere vozila, prijavljivanje bilo kakvih nedostataka transport manageru
• odgovoran/na je za upravljanje i čistoću zaduženog vozila i opreme
• osigurava i štiti robu na vozilu na način da se osigura maksimalna sigurnost i zaštita tijekom utovara, istovara i prijevoza
• odgovorno postupa prema poslovnoj dokumentaciji (ispravno ispunjavanje podataka na dokumentaciji)

Prijavite se na broj +385989009120 (Domagoj) ili putem linka za Brzu prijavu.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
vikendi slobodni
radno vrijeme: PON – PET
neto mjesečna plaća od 12.000 kn do 15.000 kn
• djelatnicima osiguravamo sva prava iz radnog odnosa
• siguran posao
• ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
• plaća uredna
• novi kamioni (LNG) te nove Mega poluprikolice
• mobiteli, navigacija, sva oprema u vozilu
• ugodna radna sredina
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema
• valjana vozačka dozvola kategorije C i E te kod 95
• valjana digitalna tahograf kartica
• min 3 godine iskustva u međunarodnom prijevozu
• dobro razumijevanje direktive o radnom vremenu i propisima vozača
• kandidat mora biti u mogućnosti koristiti tvrtkin smartphone uređaj i biti u mogućnosti da se prilagodi tehnologiji
• kandidat je pouzdana osoba, pristojna i profesionalna

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
C, E
Potrebno radno iskustvo:
tri godine