Vozač - Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
09.10.2018.
Klara d.d.

Mi smo Zagrebačke pekarne Klara. Imamo više od 150 g. tradicije i iskustva, te smo jedna od vodećih pekarskih industrija u regiji.
Zadovoljni kupci, zadovoljni zaposlenici, te svi koji sa nama posluju, naši su ciljevi. Također smo fokusirani na našu društvenu odgovornost.
Kako bi ostvarili naše ciljeve, kontinuirano radimo na stvaranju proizvoda vrhunske kvalitete, za što trebamo vrhunske ljude. Timski smo igrači koji uspješno rješavaju svakodnevne izazove i predvodimo u ispunjenja našeg glavnog cilja: svaki dan, ukusan i svjež proizvod na stolu kupca.
Ako želite postati dio ovog tima, javite se. I ne zaboravite: S nama počinje dan!

VOZAČ - PRODAVAČ (m/ž) – više izvršitelja
Mjesto rada: Zagreb i okolica

Opis posla:

  • dostava pekarskih proizvoda

Uvjeti:

  • struka/smjer: prometna/cestovni
  • SSS ili KOD 95
  • poželjno radno iskustvo: 1 godina

Vrsta zaposlenja: Radni odnos na određeno s mogućnošću na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Ukoliko ispunjavate tražene uvjete pozivamo Vas da nam životopis pošaljete najkasnije do 09.10.2018. godine putem linka za Brzu prijavu, na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu Zagrebačke pekarne Klara d.d. Zagreb, Utinjska 48 (Služba pravnih i kadrovskih poslova).

Zagrebačke pekarne Klara d.d., Utinjska 48, 10000 Zagreb.

www.klara.hr