Vozač motornog vozila u lokalnom prijevozu (m/ž)

Mjesto rada:
Düsseldorf
Rok prijave:
25.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dostava kupcu prema planu putovanja – uglavnom u lokalnom prijevozu
Pomoć kod utovara i istovara kamiona viličarima
Njega i održavanje kamiona
Komunikacija s korisnicima prilikom dolaska i odlaska
Na početku aktivnosti klasični ” fizički ” skladišni poslovi (razvrstavanje, priprema i sl.)
Provjera dokumenata za isporuku i ostale potrebne dokumentacije

Belieferung der Kunden nach Tourenplan – vorwiegend im Nahverkehr
Unterstützung beim Be- und Entladen des LKW mit Gabelstapler
Pflege und Wartung des LKW
Kommunikation mit Kunden bei An- und Abfahrt
Zu Beginn der Tätigkeit auch klassiche “körperliche” Lagerarbeit (Sortieren, Bereitstellen etc.)
Prüfung der Lieferdokumente und erforderliche Dokumentation
Posebne pogodnosti:
HR:
- Rad na neodređeno vrijeme, nakon probnog roka
- Atraktivne naknade + dodaci za rad u smjenama
- Božićnica i dodaci za godišnji
- Potpuno socijalno osiguranje
- Besplatna radna odjeća
- Osobno savjetovanje i podrška
- Pomoć pri nalaženju smještaja
- Rad u 3 smjene
- 40 radnih sati tjedno
- Satnica: 13 €
- Troškovi noćenja: od 350 € mjesečno – možemo pomoći u traženju smještaja

DE:
Einsatzbeginn: ab sofort
- Unbefristeter Arbeitsvertrag
- Attraktive Entlohnung + Schichtzulagen
- Option auf Übernahme beim Kunden
- Weihnachts- und Urlaubsgeld
- Volle soziale Absicherung
- Kostenlose Arbeitskleidung
- Persönliche Beratung und Betreuung
- Organisation der Unterkunft
- Dauer: unbefristet
- 3 – Schichtbetrieb
- 40 Arbeitsstunden pro Woche
- Stundenlohn: 13 €
- Übernachtungskosten u. Ort: ab 350 € pro Monat
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
HR:
- Kopija vozačke dozvole, Modul 95, Vozačka kartica
- Radno iskustvo kao LKW-Vozač (CE)
- Vozačka dozvola, klasa CE ili C1E
- Poznavanje njemačkog jezika – razina B1

DE:
Kopie Führerschein, Module 95, Fahrerkarte
Berufserfahrung als LKW-Fahrer (CE)
Führerschein, Klasse CE oder C1E
Deutschkenntnisse – level B1

Kontakt e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina