Vozač (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedjelja
Rok prijave:
19.03.2021.

VOZAČ (M/Ž)

Za našeg Klijenta, jednu od vodećih tvrtki u sektoru prodaje građevinskog materijala koja je na hrvatskom tržištu prisutna preko 25 godina, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad.

MJESTO RADA

  • Sveta Nedjelja

OPIS POSLOVA:

  • Dostava robe – Zagreb i okolica
  • Organizacije i sudjelovanje kod utovara uz kontrolu
  • Organizacija i sudjelovanje kod istovara uz kontrolu
  • Briga o urednosti i ispravnosti vozila koje duži
  • Briga o redovnim servisima
  • Briga o periodičnim pregledima vozila
  • Briga o registraciji
  • Ispravno rukovanje osnovnim sredstvima za rad
  • Briga i vođenje evidencije taho listića i potvrda o aktivnostima vozača

UVJETI:

  • SSS
  • 5 godina radnog iskustva na traženim poslovima
  • Profesionalni vozač
  • Kategorija: B, C i E
  • Upravljanje kranom
  • Položen kod 95
  • Timski rad

KAKVOG SURADNIKA TRAŽIMO:

  • Karakternu odgovornu osobu koja voli imati kontrolu nad onim što radi i može samostalno odraditi posao od početka do kraja
  • Zna većinu onoga što tražimo, a sve što ne zna spremna je brzo naučiti i savladati
  • Želi raditi u prijateljskom okruženju
  • Osobu kojoj je logika, organiziranost, dosljednost, temeljitost i predanost poslu temelj ostvarivanja pozitivnih rezultata zbog kojih se osjeća zadovoljno i korisno
  • Osobu koja na optimističan, spontan i human način lako komunicira s ljudima
  • Sposobnost obavljanja više zadataka istovremeno

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite do 19.03.2021. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Manpower d.o.o.
Avenija Dubrovnik 16 • HR - 10020 Zagreb • OIB: 35539279541 • MB: 02452812
T: +385 1 5565 700 • W: www.manpower.hr • E: [email protected]
Trgovački sud u Zagrebu, MBS: 080675552• Temeljni kapital 20.000 Kn uplaćen u cjelosti.
Agencija za privremeno zapošljavanje, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva
KLASA: 102-02/09-04/02 • UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2