Vozač (m/ž)

Mjesto rada:
Split, Dubrovnik
Rok prijave:
25.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Babić pekara d.o.o., jedna je od vodećih firmi u pekarskoj industriji u Dalmaciji, s tradicijom dužom od 50 godina.

Grupacija Babić ima preko 800 radnika, zaposlenih u tri proizvodna pogona (Split, Dubrovnik i Korčula) i 80 maloprodajnih jedinica.

Zbog daljnjeg razvoja poslovanja tražimo kandidate koji će svojim znanjem, iskustvom i željom za napredovanjem pridonijeti daljnjem razvoju našega tima.

Pridružite nam se na slijedećoj poziciji:

Vozač (m/ž) - više izvršitelja

Opis posla:
- preuzimanje robe u skladištu i prijevoz prema zadanim linijama

- utovar i istovar robe u kamion

- kontrola i predaja povrata

- održavanje vozila
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- siguran posao uz mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
- stimulativna primanja i nagrađivanje
- ugodnu i timsku radnu atmosferu
- osiguran smještaj o trošku poslodavca za radnike koji mijenjaju mjesto prebivališta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- KV/SSS
- položena B i C kategorija (za radno mjesto vozač/ica)
- ljubaznost u komunikaciji
- sklonost timskom radu
- odgovoran pristup radnim zadacima i usvajanju znanja

Ponude sa životopisima slati putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B, C