Vozač kamiona CE za dnevne isporuke roba u supermarkete (m/ž)

Mjesto rada:
AB Zeewolde, Nizozemska
Rok prijave:
13.12.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Dnevne isporuke od distributivnog centra do raznih filijala diljem Nizozemske.
- Svježi proizvodi se prevoze pod hladnim uvjetima u roll kontejnerima.
- Svakodnevno, pravodobno i po dogovoru brinete o isporuci robe krajnjim kupcima.
- Entuzijazam, točnost, ljubaznost su vrlo važni ovdje. Kod kupca vi ste predstavnik transportne tvrtke. Image im je iznimno važan.
Posebne pogodnosti:
Vrlo kvalitetan i povoljan smještaj osiguran je u dobro održavanim apartmanima ili kućama, sa zajedničkim prostorijama, bez plaćanja unaprijed, bez kaucije, odbija se od plaće. Sobe su jednokrevetne sobe. Cijena sobe iznosi 270 eura mjesečno.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Nizozemska

Znanja i kvalifikacije:
-Vozačka dozvola CE
-Kod 95
-Iskusno radu sa dostavom roba
-Iskustvo u prijevozu sa hladnjačom
-3 do 4 dnevne isporuke u Nizozemskoj
-Vožnja s navigacijom
-Ljubaznost sa klijentima
-Engleski i/ili njemački u govoru i pismu
-Puno radno vrijeme
-Briga o svakom zaposleniku
-Plaća između 13,00 i 14,50 eura bruto
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Strani jezik:
engleski, njemački, nizozemski
Vozačka dozvola:
B, C, E
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine