Vozač/ica teretnog vozila  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Makarska
Rok prijave:
31.05.2022.

Mjesto rada:
MAKARSKA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija C
Kontakt:
osobni dolazak: TRG TINA UJEVIĆA 1, MAKARSKA
pisana zamolba: Trg Tina Ujevića 1, Makarska
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA
- upravlja motornim vozilom određene kategorije, - obavlja prijevoz i skupljanje otpada sa specijalnim vozilom, - obavlja prijevoz otpada uz skupljanje i zamjenu kontejnera za komunalni otpad sa specijalnim vozilom samopodizačem, - obavlja prijevoz uz skupljanje krupnog otpada s otvorenim teretnim vozilom, - obavlja prijevoz raznog materijala za potrebe Društva i drugih korisnika, - vodi putni nalog vozila i u njega unosi sve potrebne podatke i po završetku rada isti predaje voditelju, - brine o tekućem i redovnom održavanju vozila, - uočava i prijavljuje kvarove, - odgovara za vozilo i teret, - za vrijeme vožnje obvezno nosi radnu odjeću, - pridržava se zakonskih propisa iz djelokruga cestovnog prometa kao i mjera zaštite na radu, - obavlja i druge poslove koji se mogu podvesti pod djelokrug rada ovog radnog mjesta, a po nalogu neposrednog voditelja.
UVJETI: - stupanj i smjer stručne spreme: KV vozač, - radno iskustvo: 6 mjeseci, - zdravstvena sposobnost, položen vozački ispit za vozača C kategorije, - probni rad: 1 mjesec.
Uz prijavu na natječaj potrebno je obvezno priložiti: - životopis, - domovnicu, - dokaz o radnom iskustvu, izvadak iz evidencijske misrovinskog osiguranja - dokaz o položenom ispitu za vozača C kategorije.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123577542
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje