Vozač/ica sa vlastitim autom, skuterom ili biciklom, za dostavu hrane i namirnica

Zagreb, Rijeka, Zadar, Osijek, Varaždin, Pula, Slavonski Brod, Split, Velika Gorica, Zaprešić
Rok prijave:
05.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
WOLT!

Traže se više vozaca/ice (m/ž) sa vlastitim autom, skuterom ili biciklom, za dostavu hrane i namirnica na području #ZAGREB, #RIJEKA, #ZADAR, #OSIJEK #VARAŽDIN, #PULA, #SLAVONSKIBROD #SPLIT,
#VELIKA GORICA, #ZAPREŠIĆ

Prijave radnim danom 10-16h

Nazovite ili posaljite poruku:
+385 98 942 7423 (Ivan)

E-mail(poslati molbu):
[email protected]

Posjedujete auto, skuter ili bicikl , a zelite dodatnu zaradu uz trenutni posao/faks ili trazite stalan posao?
Javite nam se s povjerenjem i pridruzite se nasem timu! - WOLT agregator "ALTARON".
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- Auto, skuter ili bicikl
- Potvrda o nekažnjavanju
- Smartphone
- Vozačka dozvola (ovisno o sredstvu rada)
- Volja i odgovornost

ŠTO NUDIMO:

1.)OPCIJA rad s vlastitim vozilom:
- FLEKSIBILNO radno vrijeme
- Sami odredujete kada i koliko radite
- Ugovor o radu ili studentski
- Edukacija vozača prije samog početka

2.)OPCIJA rada na fiksnu plaću:
- Rad sa nasim vozilom
- Pokriveni svi troskovi
- Početna plaća - 5000

Radno vrijeme (samo 2. Opcija):
- 7 sati, ponedjeljak - subota
- Slobodan dan u tjednu

Prijava i plaće uredne i redovne

OPREMU za dostave (majce, jakne, hlače, torbe i držače) dobivate prije početka rada.

Javite nam se s povjerenjem!