Vozač gradskog autobusa (m/ž)

Mjesto rada:
Friedberg (Hessen), Njemačka
Rok prijave:
31.10.2018.
Plaća:
od 1 593 € do 2 124 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mjesečna plaća između 1.700 € – 2.200 € neto!

Firma „DeinBus Verkehrs-GmbH“ je odgovorna za javni prijevoz u Friedberg-u (oko 30 km od Frankfurt-a na Majni). Stoga tražimo prijazne vozače (ž/m) za gradske autobuse.
Posebne pogodnosti:
Poslodavac nudi:
- povratni let (za probu 2-3 dana)
- smještaj (za probu 2-3 dana)
- troškove za tečaj njemačkog jezika
- internacionalni tim
- ugodnu radnu atmosferu

Tko ispuni uvjete dobiva odmah ugovor i pomoć u traženju smještaja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- europska vozačka dozvola (klasa D)
- iskustvo u javnom prijevozu poželjno (nije uvjet)
- internacionalni životopis (https://europass.cedefop.europa.eu/hr)
- spremnost za učenje njemačkog jezika
- spremnost ostanka u Njemačkoj (sa obitelji)

Kontakt e-mail: [email protected]
Vozačka dozvola:
D