VOZAČ-DOSTAVLJAČ U INTERNET PRODAVAONICI (m/ž)

Mjesto rada: Split, Zagreb

Opis posla:
  • utovar narudžbi u dostavno vozilo
  • dostava na kućne adrese kupaca
  • isporuka i naplata robe Internet kupcima prema zadanim standardima
  • odgovornost za točnost naplate
  • briga za urednost i čistoću dodijeljenog dostavnog vozila
Od Vas očekujemo:
  • SSS/KV/VKV
  • minimalno B kategorija
  • 6 mjeseci iskustva na sličnim poslovima
  • prednost: iskustvo u vožnji većih dostavnih vozila, kombija ili kamiona
  • odgovornost, točnost, urednost, ljubaznost i uslužnost
Nudimo Vam:
  • rad u prijateljskom okruženju
  • redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad
  • ugovor o radu za vrijeme trajanja sezone (od 5. do 9. mjeseca) uz priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti

Prijavite se putem linka za Brzu prijavu do najkasnije 31. 03. 2019.

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare