Vozač - dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Lučko, Zadar
Rok prijave:
30.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodeća smo kompanija na području RH u segmentu proizvodnje i distribucije vode pakirane u spremnicima od 18,9 L te pripadajućih aparata za vodu, koja uspješno posluje više od 20 godina. U tijeku je novi investicijski ciklus izgradnje nove proizvodno-upravne zgrade te modernizacije proizvodnog parka ulaganjem u najsuvremeniju opremu.
S ciljem jačanja tima i nastavka ekspanzije na tržištu u potrazi smo za osobom koja će preuzeti poziciju:

Vozač - dostavljač (m/ž) Lučko, Zadar

Opis posla:

- dostava bidona vode od 18,9 L na području Zagrebačke i Zadarske županije pravnim i fizičkim osobama
- zamjena i postavljanje aparata za vodu kod krajnjih korisnika
- odgovornost za točnost naplate
- briga za urednost i čistoću dostavnog vozila
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- rad isključivo u smjeni prijepodne
- povoljnu priliku rada u uspješnom hrvatskom poduzeću
- mogućnost osobnog napredovanja i poticajna primanja
- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- dobra fizička kondicija i pedantnost u poslu
- dobro poznavanje grada
- prednost imaju vozači s C kategorijom (nije uvjet)

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Jezici: Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)
Vozačka dozvola: B
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B