Vozač - dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2022.

VOZAČ - DOSTAVLJAČ (M/Ž)

ManpowerGroup Hrvatska, za našeg klijenta KONZUM, vodeći trgovački lanac u Hrvatskoj, te jedinog trgovca koji pruža uslugu internetske prodaje i dostave do vrata, tražimo više izvršitelja za radno mjesto vozača - dostavljača.

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Utovar narudžbi u dostavno vozilo
  • Dostava na kućne adrese kupaca
  • Isporuka i naplata robe Internet kupcima prema zadanim standardima
  • Odgovornost za točnost naplate
  • Briga za urednost i čistoću dodijeljenog dostavnog vozila

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovoran pristup poslu i radnim zadacima
  • Spremnost na fizički rad
  • Mogućnost rada u smjenama

Nudimo Vam:

  • Stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima
  • Dinamičan rad u rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja
  • Rad u renomiranoj firmi
  • Ugodno i profesionalno radno okruženje
  • Sigurno radno mjesto

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa. Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo one kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju,
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana