Vozač / Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik i okolica
Rok prijave:
02.11.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Osnovna djelatnost tvrtke ORADA ADRIATIC d.o.o. je marikultura, odnosno uzgoj orade i brancina. Tvrtka se nalazi među vodećim proizvođačima bijele ribe u Hrvatskoj. Lokacije naših ribogojilišta su smještene na otocima Cresu i Krku. Proizvode vrhunske kvalitete plasiramo na domaćem i inozemnom tržištu pod brandom Royal Adriatic. Sekundarna djelatnost naše tvrtke je prerada i plasman smrznute ribe te povrća na tržište RH prema HoReCa kanalu.
Smatramo da su ljudski resursi važan dio uspjeha svake tvrtke stoga smo u potrazi za kvalitetnim djelatnicima koji će kao dio našeg tima, svojom motiviranošću i predanošću doprinijeti ostvarenju naših ciljeva.
Zapošljavamo više od stotinu djelatnika koji se kontinuirano razvijaju i usavršavaju svoja znanja. Zbog daljnjeg širenja poslovanja, pozivamo Vas da se pridružite našem uspješnom timu na sljedećim pozicijama:

Vozač - dostavljač (m/ž)
Mjesto rada – Dubrovnik i okolica

Glavne odgovornosti:

- Upravlja zaduženim vozilom, vrši utovar i istovar roba
- Pravovremeno i točno dostavlja robu prema kupcima
- Odgovorno postupa prema poslovnoj dokumentaciji
- Osigurava propisanu tehničku i higijensku ispravnost vozila
- Predlaže servisne i ostale preglede na vozilu
- Po potrebi radi u skladištu na pripremi roba
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- SSS
- Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Posjedovanje vozačke dozvole B i C kategorije
- Korištenje osobnim računalom (MS Office)
- Spremnost na dinamičan rad
- Poželjna su određena komercijalna znanja

Nudimo Vam:
- Redovna primanja i stalni radni odnos sa probnim rokom
- Poticajno, razvojno i ugodno radno okruženje

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B, C
Poznavanje rada na računalu:
dobro