Vozač C i E kategorije / skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
27.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HAVI kao dio međunarodne strane grupacije i vodeći europski distributer i logističar, nudi stalno zaposlenje na poslovima logistike, transporta i distribucije.

Za distribucijski centar u Svetoj Nedelji tražimo više vozača / skladištara (m/ž) sa C i E kategorijom.

Zadaci bi bili:
- utovar i dostava robe kupcima u Hrvatskoj i Sloveniji
- provođenje dnevnih zadataka u transportu, isporukama te pridržavanje svih propisanih procedura uz manipulaciju robom
- postupanje po pravilima HACCP standarda
- primjena svih zakonskih odredbi vezano za rad sa hranom i ostalim artiklima koji se nalaze na skladištu ili vozilu
Posebne pogodnosti:
Kompanija je spremna financirati u potpunosti E kategoriju vozačke dozvale.

Za sva potrebna sredstva za rad, potrebne edukacije, treninge, dozvole (obnove, produženja) kompanija snosi kompletno sve troškove.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS prometni smjer
- položen ispit za vozača viličara
- poznavanje osnovnog rada na računalu
- digitalna taho kartica
- Jezici: Engleski (napredno)
- Vozačka dozvola: B, C, C+E, C1, C1+E, E
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine