Vozač autobusa (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Schruns, Vorarlberg, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u Schruns-u, Austrija tražimo VOZAČA AUTOBUSA (javni prijevoz) (m/ž)!

Vaši zadaci:
• siguran i vremenski točan prijevoz naših putnika
• prodaja, kontrola i obračun voznih karata
• informiranje putnika o cijenama i planu vožnje

Mjesto rada: 6780 Schruns, Vorarlberg, Austrija.
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo:
• ugovor na neodređeno
2.035 eura netto za petodnevni radni tjedan (40 sati)
• pomoć pri pronalasku smještaja
• bonovi za obroke
• radna odjeća
• možete odmah početi raditi!
• nedjeljom i praznicima naknada po satu 5,00 eura
• 13. i 14. plaća!

Pogodnosti:
• raznoliki i zanimljivi radni zadaci u uspješnom poduzeću
• mogućnost daljnjeg školovanja i napredovanja
• zajednički poslovni razvoj i napredak
• dobra poslovna klima i prijateljsko okruženje
• perspektivna budućnost
• dugogodišnje radno mjesto uz puno ili skraćeno radno vrijeme, a moguć i sezonski posao
• moderni autobusi, odlična infrastruktura
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
znanje njemačkog jezika na razini A1 i više
• vozačka dozvola kat. D + Code 95

• rad u smjenama, vikendima i blagdanima

• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
D

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.