Vodoinstalater (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se KV vodoinstalater za radove na renoviranju u Münchenu.
Posebne pogodnosti:
Obrazovanje u skladu s njemačkim propisima za vrhunsku kvalitetu izvođenja vodoinstalaterskih radova, povoljni uvijeti i radno vrijeme, te mogućnost napredovanja u našoj firmi. Odlična plaća po dogovoru. Voljni smo pomoći u traženju smještaja u Münchenu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Polaganje vovovodnih cijevi PEX-System, kanalizaciskih cijevi, montaža jednocjevnog i dvocijevnog sistema grijanja. Od kandidata očekujemo znanje i samostalnost u svojemu poslu. U obzir dolaze samo stabilne i ozbiljne osobe s dugoročnom namjerom zaposlenja. Alkoholičari isključeni. Molimo poslati kratke molbe sa brojem telefona, podatcima o školovanju, radnom iskustvu i osnovnim osobnim podatcima na e-mail: [email protected] ili pozvati našega voditelja gradilišta Stjepana Bajsa na tel: +49 1578 8403707
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Vozačka dozvola:
B