Vodoinstalater (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
29.04.2019.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za potrebe Klijenta, tražimo više motiviranih:

Vodoinstalatera (m/ž)
[Dubrovnik]
Broj radnika za radno mjesto: 2 vodoinstalatera

Opis posla:
  • Poslovi na gradilištu, djelatnost visokogradnja
Uvjeti:
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Nudimo:
  • osiguran smještaj i 1 topli obrok
  • osigurana naknada za prijevoz
  • minimalno 40 radnih sati tjedno
  • stalni radni odnos
Plaća od 7000kn – 9000kn neto

Prijavite se putem Brze prijave ili na broj telefona 091 6118 020.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3