Vodoinstalater (m/ž)

Mjesto rada:
Međunarodna zračna luka Zagreb - Velika Gorica
Rok prijave:
19.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Vodoinstalater (M/Ž)
Mjesto rada: Međunarodna zračna luka Zagreb - Velika Gorica

ODGOVORNOSTI:
• Pravovremeno, stručno i kvalitetno obavljanje poslova
• Tekuće održavanje, interventni popravak, preventivno održavanje instalacija dovoda i odvoda vode, crpne stanice, bojlera, sanitarnih uređaja, strojeva, brava i limarije na objektima
• Svakodnevne preventivne preglede vodovodne instalacije (protupožarne i sanitarne), instalacije dovoda i odvoda u objektima, sanitarnih uređaja i limarije
• Otklanjanje uočenih kvarova ili poduzimanje radova da se isti što hitnije otklone
• Primjena zaštite na radu pri obavljanju radnih zadataka
• Utvrđivanje i registriranje problema vazanih za osiguranje kvalitete na svom radnom mjestu
• Provođenje preventivnih mjera u cilju sprečavanja pogrešaka u radu
• Permanentno osobno stručno osposobljavanje i usavršavanje
• Izvršavanje i drugih poslova, sukladno organizaciji rada, standardima i pravilima struke
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS (III stupanj)
• Min. 6 mjeseci radnog iskustva u struci
• Znanje engleskog jezika
• Vozačka B kategorije
NUDIMO:
• Ugovor na puno radno vrijeme
• Ugodno radno okruženje

Molimo zainteresirane da se prijave do 19. listopada 2016. putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B