Vodoinstalater/ka  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
PAZIN, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Sv. Ivan 8, Buzet 52420
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - neposredno obavlja poslove i zadatke redovnih obilazaka, kontrole i održavanja vodovodnih objekata, mreže i mjernih uređaja, - istražuje i otklanja gubitke vode i vrši zamjenu dotrajalih dijelova mreže - izvodi montažne radove na izgradnji ili rekonstrukciji vodoopskrbne mreže i kućnih priključaka - očitava stanje na vodomjerima potrošača i vodi knjigu očitanja - druge poslove iz djelokruga radnog mjesta
Vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci Razina obrazovanja: SSS (srednja stručna sprema), odnosno razina 4,1 i 4,2 Zahtijevano zvanje/ struka: Tehničko usmjerenje
Potrebna znanja i vještine: – vozačka dozvola B kategorije (C+E kategorija sa kvalifikacijom – nije uvijet, dostaviti dokaz u slučaju posjedovanja)
Ostale informacije: svi zainteresirani kandidati dužni su uz prijavu (zamolbu) na ovaj oglas priložiti: - životopis, - dokaz o traženoj razini stručne spreme - kopija, - potvrdu o podacima evidentiranih u matičnoj evidenciji HZMO-a (e- radna knjižica) ne stariju od 15 dana, - dokaz o posjedovanju B kategorije, ukoliko kandidat posjeduje 'C+E' kategoriju dostaviti dokaz o istome (nije eliminacijski kriterij) i - ispunjenu i potpisanu izjavu o davanju suglasnosti za obradu osobnih podataka koju možete preuzeti putem linka https://www.ivb.hr/o-vodovodu/posao-i-karijera/
Za ostvarivanje prava prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu odnosno zamolbu na ovaj oglas, potrebno je priložiti: dokaze da su ispunjeni svi traženi uvjeti navedeni u oglasu dokaze da ispunjavate uvjete za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju dostupne na sljedećoj poveznici: Popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju . PRIJAVE SLATI NA E-MAIL ADRESU: [email protected]
POSLODAVAC Poslodavac: ISTARSKI VODOVOD d.o.o. Buzet, Sv. Ivan 8, Buzet
Ostale informacije: Poslodavac će razmatrati samo potpune i pravovremene prijave prispjele pisanim putem. Na temelju prispjelih prijava Poslodavac će izabrati uži krug kandidata (prijave koje su pravodobne, potpune te koje udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja), a koji će potom biti pozvani da pristupe selekcijskom postupku (testiranju kojim će se provjeriti znanje, vještine i sposobnosti svakoga pojedinog kandidata).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133585511
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje