Voditeljica ureda / Pomoćnica u prodajnim i HR aktivnostima (m/ž)

13 dana do isteka

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

ADMINISTRATOR/HR & SALES ASSISTANT, f/m
Područje rada: Zagreb - centar

Zbog povećanog opsega posla zapošljavamo organiziranu Voditeljicu ureda/Pomoćnicu u prodajnim i HR aktivnostima od koje očekujemo izvrsno vođenje ureda agencije te podršku u prodajnim i HR procesima.

I) Administracija
- uredno i organizirano vođenje poslovanja i dokumentacije ureda (arhiviranje, skeniranje, kopiranje, file-iranje, organizirana pohrana na serveru)
- telefonska i e-mail komunikacija, pošta
- suradnja s klijentima, kandidatima, dobavljačima, partnerima, kolegama
- vođenje brige o uredu (nabava, briga o funkcioniranju ureda, uredno vođenje obveza za plaćanje, priprema sobe za sastanke)
- fakturiranje (IRE), URE, priprema dokumentacije za računovodstvo
- priprema podataka za plaće i bonuse, putni nalozi
- vođenje evidencije o radnicima, poznavanje procesa zapošljavanja radnika (ugovori o radu, prijava, odjava, ZNR, liječnički pregled)
-ustupanje radnika ( ugovori s radnicima i klijentima)
- ostali zadaci po potrebi

II) Prodajne aktivnosti
- kontaktiranje potencijalnih klijenata (cold calls)
- prezentacija usluga agencije potencijalnim klijentima telefonski i putem emaila ( ponude, promo)
- vođenje uredne evidencije o kontaktiranim klijentima i partnerima
- organiziranje sastanaka s klijentima

HR aktivnosti:
- oglašavanje poslova, društvene mreže, rad s bazom
- ustupanje radnika (ugovori o suradnji s klijentima, komunikacija s radnicima i klijentima)
- pomoć u procesima selekcija (filtriranje kandidata/životopisa, dogovaranje razgovora, ispunjavanje upitnika za radnike telefonski ili osobno, traženje određenih profila i sl.)
Posebne pogodnosti:
Klijent nudi:
- stalan posao; prvi ugovor na određeno vrijeme uz probni period (kasnije ugovor na neodređeno)
- rad u manjem uredu u internacionalnom ambijentu
- plaća po dogovoru (molimo navesti očekivanja putem e-maila)
- isplata prijevoza za Zagreb
- početak rada: po dogovoru
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA:
- Min. VŠS ekonomija ili druge društvene znanosti, strani jezici i sl.
- Min. dvije (2) godine iskustva u vođenju ureda što podrazumijeva sve uredske poslove
- iskustvo u prodaji (usluga) i HR aktivnostima je prednost
- engleski jezik u govoru i pismu ( B2/C1; nivo razumijevanja govora na engleskom jeziku, sudjelovanja na sastancima na engleskom jeziku, korespondencije e-mailom)
- izvrsno korištenje MS Office paketa i Interneta
- B kategorija je plus

Profil
- komunikativna, ugodna i ljubazna osoba
- samostalna i proaktivna; osoba spremna preuzeti odgovornost i učiti potrebno
- uredna, organizirana, kulturna/pristojna, koja zna komunicirati s klijentima/strankama, pozitivna
- nepušač

PRIJAVA - Važno!!!

Molimo da poslani životopis zadovoljava sljedeće standarde:

1. hrvatski ili engleski jezik
2. ima maksimalno DVIJE (2) stranice
3. datum i mjesto rođenja
4. fotografija u zaglavlju životopisa
5. točni kontakti mobitel, e-mail i kućna adresa
6. jasno i sažeto opisana radna iskustva po periodima s punim nazivima i lokacijama ustanova/tvrtki kao i obrazovnih ustanova
7. Životopis poslati na e-mail adresu info@natonhrcroatia.com s naslovom u predmetu ADMINISTRATOR/HR & SALES ASSISTANT + Vaše ime i prezime

*Kandidate molimo da prate e-mail korespondenciju zbog mogućih pitanja od strane Agencije ili dogovora za razgovor
* Engleski jezik će biti usmeno ispitan za vrijeme razgovora u agenciji.
*Molba nije potrebna

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine

Kontakt podaci

Adresa:
Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.