Voditelj(ica) obrazovnih projekata

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.10.2021.

Natječaj za radno mjesto: Voditelj(ica) obrazovnih projekata
Rok za prijavu: 17. listopada 2021.

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) je vodeća neprofitna i nevladina organizacija u Hrvatskoj za razvoj i implementaciju politika visokog obrazovanja. IRO se već više od 20 godina zalaže za sustav visokog obrazovanja koji će osiguravati jednake obrazovne mogućnosti, voditi se načelima unapređivanja kvalitete, promicati međunarodnu suradnju, poticati cjeloživotno učenje te odgovarati potrebama pojedinca i društva. Detaljnije informacije o našem radu su dostupne na www.iro.hr.

Uspješan kandidat/kinja za radno mjesto Voditelja/ice obrazovnih projekata u IRO-u je iskusna osoba u području projektnog menadžmenta u obrazovanju, organizaciji obrazovnih događanja i edukacijskih usluga te marketinga u sektoru obrazovanja. IRO želi zaposliti talentiranu i kreativnu osobu s visokom razinom energije za ovaj dinamičan posao jer se radi o jednom od ključnih radnih mjesta u IRO-u od 2005. godine. Najboljem kandidatu/kinji bit će ponuđen ugovor o radu i odgovarajući financijski uvjeti.

Opis posla:

  • Zadužen/a za upravljanje i razvoj projekta Sajma visokog obrazovanja i stipendija koji se jednom godišnje održava virtualno i/ili u tri grada u Hrvatskoj (vodi cjelinu izlagači Sajma, planira prihode i rashode događanja,koordinira tim koji izvodi podcjeline Sajma (tim se sastoji od 8 članova/ica), izrađuje analize trendova i ostvarenih rezultata te o njima izvještava, unapređuje događanje i razvija suradnju s potencijalnim partnerima i izlagačima, upravlja marketingom, prodajom ogasnog prostora te donacijama i sponzorstvima).
  • Upravlja ovlaštenim centrom za standardizirane testove u IRO-u (odgovorna/an je za razvoj centra za standardizirane testove i uvođenje novih testiranja prema strateškim i operativnim ciljevima IRO-a ;odgovoran/a je za organizaciju testiranja; vodi računa o održivosti testiranja; vrši isplate honorara administratorima testiranja)
  • Sudjeluje u izvođenju projektnih aktivnosti projekata financiranih sredstvima EU i projektima drugih donatora

Osnovne informacije o radnom mjestu

  • Angažman putem ugovora o radu na određeno vrijeme, u trajanju od godinu dana, s mogućnošću produljenja suradnje i sklapanja ugovora o radu na neodređeno vrijeme nakon isteka navedenog perioda
  • Angažman je na puno radno vrijeme, radnim danom od ponedjeljka do petka
  • Mjesto rada: Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 30/II, Zagreb, uz mogućnost povremenog rada od kuće

Traženi profil kandidata/kinje:

  • Obavezna visoka stručna sprema (1. ili 2. razina studija) poželjno iz društvenog ili humanističkog područja, a prednost će imati kandidati/kinje iz područja ekonomije (menadžment, marketing) .
  • Poželjno najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima vezanim uz projektni menadžment, organizaciju događanja, razvoj edukacijskih i sličnih usluga, promociju i marketing u sektoru obrazovanja.
  • Napredno poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u pismu i govoru.
  • Izvrsne organizacijske vještine, pouzdanost, točnost i sistematičnost.
  • Poželjno iskustvo rada u međunarodnim timovima i izvrsne komunikacijske vještine. IRO posebno potiče timski rad i traži kandidata koji je usmjeren na postizanje ciljeva, no istovremeno je dovoljno fleksibilan i osjetljiv za potrebe tima i na trendove iz okruženja.
  • Visoka motivacija za rad i nove izazove, spremnost i sposobnost za učenje.
  • Samostalnost i pedantnost u izvršavanju zadaća.
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju.
  • Napredno korištenje MS Office aplikacija (Word, Excel, Power Point) i Interneta.

  • Prijava se sastoji od životopisa na hrvatskom jeziku i motivacijskog pisma na hrvatskom i engleskom jeziku (do 250 riječi)
  • Rok za slanje prijave: 17.10.2021.
  • Intervjui s kandidatima čije prijave uđu u uži krug će biti održani u periodu od 20.-27.10.2021.
  • Točan datum zasnivanja radnog odnosa ovisi o dogovoru s kandidatom/kinjom (poželjno s 01.11.2021.)