Voditelj zavarivanja (m/ž)

Mjesto rada:
Sjeverna Hrvatska
Rok prijave:
28.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kostwein grupa je vodeći proizvođač strojeva i dijelova za strojeve koji opslužuje kupce iz različitih gospodarskih grana uključujući tekstilnu industriju, industriju strojeva za pakiranje, tisak i obradu papira, duhansku industriju, itd.

Osnovana 1921. godine, ova je obiteljska kompanija izrasla u nagrađivanog poslovnog subjekta koji djeluje u tri države (Austrija, Hrvatska i Indija) te s pet različitih lokacija.

S temeljnim vještinama u fleksibilnoj proizvodnji malih i srednje velikih serija, sklapanju strojeva (hidrauličnih, pneumatskih, električnih i elektronskih), proizvodnji i obradi zavarenih konstrukcija, izradi razvodnih ormarića i sklapanju strojeva za pakiranje, Kostwein Grupa trenutno zapošljava oko 1100 radnika.

U Varaždinu se nalazi poslovna jedinica Kostwein proizvodnja strojeva d.o.o. koja zapošljava oko 360 radnika, te u svom sastavu ima odjele glodanja, tokarenje, zavarivanja i montaže.

Opis posla
Tražimo usredotočenog i fleksibilnog zaposlenika koji dijeli naše vizije i koji je spreman svojim raznim talentima doprinijeti postignuću naših ciljeva. Naši djelatnici su bili i uvijek će biti temelj našeg uspjeha. Dakle, mi smo u potrazi za:

Voditeljem zavarivanja (m/ž).

Vaše glavne odgovornosti:
- upravljanje cijelim proizvodnim procesom uz usku suradnju s ostalim odjelima
- neprestano analiziranje i optimizacija proizvodnih procesa
- razvoj tehnologije za proizvodni proces zavarivanja
- poduzimanje odgovarajućih mjera u slučaju odstupanja od zadanih ciljeva
- rukovođenje i školovanje radnika
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- obrazovanje strojarskog smjera (VŠS, VSS, bacc.ing.)
- višegodišnje iskustvo u rukovodećoj funkciji na području zavarivanja
- prednost imaju osobe sa završenom diplomom - IWE, IWT, IWS
- iskustvo u rukovođenju i optimizaciji procesa
- vrlo dobro poznavanje tehničke dokumentacije (standardi, oznake)
- izvrsno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika, u govoru i pismu
- visoka razina informatičke pismenosti (MS Office, SAP....)
- otvorenost prema novim tehnologijama
- logično razmišljanje
- sposobnost rada u stresnom okruženju
- spremnost na službena putovanja
- obavezan probni rad
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno