Voditelj zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
18.03.2019.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više o nama: www.afp.hr

VODITELJ ZAŠTITE NA RADU, ZAŠTITE OD POŽARA I ZAŠTITE OKOLIŠA (m/ž)
Pogon Zadar – 1 izvršitelj

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK VAM NUDI
jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • Viša ili visoka stručna sprema specijalist diplomskog stručnog studija sigurnosti
  • Položen državni stručni ispit iz zaštite na radu (opći i posebni dio)
  • Položen državni stručni ispit iz zaštite od požara
  • Poželjno položen stručni ispit iz zaštite okoliša
  • Prednost radno iskustvo najmanje 2 godine na poslovima zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
  • Poznavanje sustava upravljanja kvalitetom, okolišem, zdravljem i sigurnošću na radu
  • Izvrsno poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word i PowerPoint)
  • Strani jezici: napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (samostalni korisnik B1) je uvjet
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Odgovoran za organizaciju, objedinjavanje i usklađivanje rada na poslovima zaštite na radu, zaštite od požara i zaštita okoliša, certifikacije ISO vezane uz okoliš, te vođenje obveznih evidencija definiranih zakonskim propisima;
  • Odgovoran za pružanje stručne pomoći poslodavcu i njegovim ovlaštenicima te radnicima i njihovim povjerenicima u provedbi i unapređivanju ZNR, ZOP i ZO;
  • Odgovoran za suradnju s državnim tijelima nadležnima za poslove inspekcije na područjima ZNR, ZOP i ZO, Ministarstvom zaštite okoliša i prirode, Agencijama, Županijom, Gradom te specijalistom medicine rada;
  • Odgovoran za obradu podataka u vezi zbrinjavanja otpada prema normativima i Zakonskim odredbama;
  • Odgovoran za unutarnji nadzor nad primjenom pravila zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša te kontrolu provođenja mejra ZNR, ZOP i ZO te planiranje budgeta PF.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 18.03.2019.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.