Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 09.10.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj / voditeljica tehničke pripreme i kontrola kvalitete  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
OS METAL d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Ladimirevci
Rok prijave:
09.10.2020.

Mjesto rada:
LADIMIREVCI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 4496335
e-mailom: posao@osmetal.hr
Ostale informacije:
Opis posla : Zaprima nacrte za proizvodnju od vanjskih suradnika te ih plota odnosno printa za potrebe proizvodnje. Prema zaprimljenim nacrtima planira potrebnu količinu materijala. Pravovremeno daje nabavi zahtjevnice za narudžbu materijala. Vrši pripreme za rad CNC stroja. Slaže dokumentaciju vezanu za kontolu kvalitete. Predviđena plaća 6.000,00 kn neto Slanjem životopisa dajete suglasnost tvrtci OS metal d.o.o. da koristi vaše osobne podatke isključivo u svrhu provedbe ovog natječaja. U bilo koje vrijeme možete povući danu suglanost slanjem zahtjeva na e mail adresu posao@osmetal.hr
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108874816
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.