Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj/voditeljica smjene - skladištar/skladištarka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
EKO - FLOR PLUS d.o.o. za komunalne usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Oroslavje
Rok prijave:
23.11.2020.

Mjesto rada:
OROSLAVJE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 049 587849
pismena zamolba: Mokrice 180/c, Oroslavje
e-mailom: zaposlenja@eko-flor.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Evidencija i kontrola radnog vremena djelatnika (dolazak i odlazak s posla, pauza, godišnji odmor, bolovanje, izostanci)
Kontrola efikasnosti djelatnika
Izrada tjednog rasporeda djelatnika
Izrada zahtjeva za godišnje odmore i HTZ opremu
Komunikacija s operaterima i koordinacija rada
Prijava kvarova ili oštećenja na strojevima i imovini
Urednost radnog prostora
Zaprimanje najava od strane vagara
Upućivanje vozila na istovar
Poznavanje vrsta otpada/plastike
Kontrola otpada na ulazu
Davanje povratne informacije vagaru vezano za zaprimljeni otpad
Davanje uputa prilikom utovara otpada
Slikanje otpada za potrebe reklamacije
Slikanje uništenja otpada kao dokaz o uništenju
Izrada reklamacije (zapisnik, evidentiranje reklamacije)
Izrada stanja skladišta balirane robe
RMK (vaganje izdvojenog otpada, procjena iskoristivog/neiskoristivog dijela, davanje informacija vezano za izradu preknjiženja/rastavnica)
Izrada testa iskoristivosti otpada
i ostali zadaci prema nalogu nadređenoga.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109801460
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje