Voditelj / voditeljica računovodstvene službe  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE IVANA PL. ZAJCA RIJEKA
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
24.08.2022.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: HNK Ivana pl. Zajca, Uljarska 1, 51000 Rijeka
Ostale informacije:
Opis poslova: vođenje i organizacija rada službe
koordinacija rada djelatnika službe sa radom drugih službi kazališta
izrada završnog računa i financijskih izvješća propisanih zakonom
praćenje i primjena zakonskih propisa iz svog područja rada
obavljanje poslova po pravilima računovodstvene struke prema nalogu poslovnog ravnatelja
obavljanje i ostalih poslova iz svog djelokruga
Uvjeti: Potrebna stručna sprema: završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij s područja društvenog smjera, kao i stečena visoka stručna sprema s područja društvenih znanosti
Potrebno stručno usmjerenje: diplomirani ekonomist
Potrebno radno iskustvo: najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima u struci, poželjno u proračunskom računovodstvu
Napredno znanje rada s računalom
Aktivno znanje engleskog jezika
Početak rada 05.09.2022. na određeno vrijeme. Kandidat je u obvezi uz svoju molbu dostaviti : Životopis,
Uvjerenje o nekažnjavanju,
Izvadak iz ERPS-a,
Preslika diplome
Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju čl.103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) i čl.48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan je dostaviti dokaze iz tih članaka. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske:
https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 Kontakt: pisana zamolba: Hrvatsko narodno kazalište Ivana pl. Zajca Rijeka, Uljarska 1, 51000 Rijeka Prijave se primaju od 10.08.2022 do 24.08.2022.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125442692
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje