Voditelj/voditeljica računovodstva  HZZ OGLAS

30.06.2023.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Kralja Zvonimira 14, 21000 Split
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Uvjeti: Poznavanje hrvatskih računovodstvenih i poreznih propisa
Poznavanje HSFI i MSFI
Poznavanje Zakona o računovodstvu
Poznavanje Zakona o radu
Odlično znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet)
Znanje engleskog jezika
Samostalnost, organiziranost i odgovornost
Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova: Samostalno vođenje računovodstva
Izrada statističkih i financijskih izvještaja (uključujući i konsolidirane) te pripreme kompletne dokumentacije za izradu revizorskog izvještaja sa bilješkama, konsolidacijom, promjenama u kapitalu, itd.
Redovito praćenje zakona i propisa u području financijskog poslovanja
Korespondencija i komunikacija s financijskim i drugim institucijama
Suradnja s revizorima i poreznim savjetnicima
Knjiženje svih vrsta dokumenata i obračun PDV-a, obračun plaća
Ostali poslovi iz domene računovodstva
Iskazivanje rezultata poslovanja za potrebe Uprave
Nudimo: Kontinuirano stručno usavršavanje i profesionalni razvoj
Ugodno i motivirajuće radno okruženje
Rad na zanimljivim i izazovnim poslovima
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133926191
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje