Voditelj/voditeljica programskih poslova

4 dana
Poslodavac:
UDRUGA SLIJEPIH VARAŽDINSKE ŽUPANIJE VARAŽDIN
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
14.12.2018.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike excel word internet ostalo
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:UDRUGA SLIJEPIH VARAŽDINSKE ŽUPANIJE VARAŽDIN
Kontakt:pismena zamolba: Trg slobode 10, Varaždin e-mailom: udruga.slijepih.varazdin@vz.t-com.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: uredski poslovi zaprimanja i otpreme pošte, priprema natječajne dokumentacije, sudjelovanje u izradi projektnih ideja, priprema izvještaja za projekte/programe udruge u tijeku; priprema materijala za tijela udruge. Uvjeti: završen fakultet, smjer: ekonomija, društveno/humanističko područje informatička znanja: napredno korištenje Microsoft Office paketa, skeniranje, obrada fotografija, korištenje interneta. Za prijavu na oglas dostaviti: zamolbu, životopis, diplomu i uvjerenje o nekažnjavanju. Za prijavu na posao dostaviti presliku dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike).

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:96929505

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare