Voditelj / voditeljica prodaje  HZZ OGLAS

HOTEL JUPITER - DIOCLETIAN,vl.Mateo - Teo Juradin, Split, Grabovčeva širina 1
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.01.2023.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - koordinacija hotelske prodajne aktivnost s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta - razvijanje i priprema ponuda za individualne korisnike usluga, putničke agencije i ostale tvrtke - planiranje, organiziranje pisanog, telefonskog ili osobnog kontakta s korisnicima hotelskih usluga - priprema ugovora za hotel u skladu s trenutnim poslovanjem i utvrđenim cijenama - svakodnevna komunikacija s operativnim odjelima i hotelima s ciljem što kvalitetnijeg odrađivanja ugovorenih poslova - ažuriranje stanja prodaje, izrada predračuna i kontrola naplate - analiza prodajne cijene vlastitih i konkurentskih objekata - optimizacija zauzetosti smještajnih jedinica - koordinacija hotelske prodajne aktivnost s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta i prodaje hotelskih usluga - promidžba i prodaja smještajnih kapaciteta - suradnja sa upravom u kreiranju i implementaciji strategije prodaje Uvjeti: - minimalno 2 godine iskustva u prodaji hotelskih kapaciteta - visoka kompjuterska pismenost (MS Office: Word, Excel, aplikacije iz djelokruga) - poznavanje rada u PMS-u - aktivno sudjelovanje u prodaji - aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te poželjno znanje drugog jezika - poznavanje rada na računalu - profesionalni i proaktivan pristup - motiviranost, odgovornost i komunikativnost s naglašenim sposobnostima rukovođenja - spremnost na timski rad - vještine: samostalnost u obavljanju poslova, smirenost u radu, izražene prezentacijske, pregovaračke i komunikacijske vještine, snalažljivost u rješavanju problema.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129521292
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.