Voditelj/voditeljica gradilišta  HZZ OGLAS

E-LICHT društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacije
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
15.12.2022.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Njemački jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: TRG HRVATSKIH IVANOVACA 7, IVANEC
mobitel: 091 9534216
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Poslodavac zapošljava električare/električarke i elektroinstalatere/elektroinstalaterke s radnim iskustvom u postavljanju, održavanju i popravcima instalacija i elektro-sustava u poslovnim zgradama, državnim institucijama, stambenim objektima,...
Mjesto rada: Njemačka.
Opis poslova: - čitanje tehničkih nacrta i organizacija posla - izrada elektroinstalacija u stambenim i poslovnim objektima - pridržavanje sigurnosnih propisa i zaštite na radu - koordinacija i kontrola radnika na gradilištu - odgovoran je za radnu disciplinu na gradilištu - polaganje kabela slabe i jake struje - instalacija i spajanje rasvjetnih tijela, utičnica, prekidača - instalacija i spajanje elemenata vatrodojave - izgradnja kabelskih trasa - montaža i spajanje električnih ormara - instalacija video nadzora - instalacija bolničkih sustava. Uvjeti: - završena srednja škola - elektro usmjerenja - znanje njemačkog jezika u govoru i pismu (razina B1) - vozačka dozvola B kategorije - potrebno je radno iskustvo na navedenim poslovima (minimalno 1 godina radnog iskustva) Poslodavac nudi: - zaposlenje na neodređeno vrijeme - rad u dinamičnom timu - osiguran prijevoz – poslodavac osigurava i snosi troškove prijevoza od sjedišta tvrtke u Hrvatskoj do smještaja u Njemačkoj te u Njemačkoj od smještaja do mjesta rada (prijevoz je osiguran službenim vozilima na teret poslodavca) - osiguran zajednički smještaj - smještaj osigurava i troškove smještaja snosi poslodavac - osigurana radna oprema - mogućnost napredovanja - sigurno radno mjesto - cijeni se odanost i rad - satnica ovisi o znanju, iskustvu, sposobnostima, zalaganju - uskrsnica, naknada za godišnji odmor, nagrade, božićnica, uplata u III. mirovinski fond... Radnici/radnice će biti izaslani/izaslane u drugu državu članicu EU/EGP na temelju ugovora o poslovnoj suradnji.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128162178
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.